Sklep Prosty domek już działa.

Sklep Prosty domek już działa.

Od samego początku istnienia bloga po prawej stronie w górnym menu wisiała sobie kategoria SKLEP PROSTY DOMEK. Ale tylko wisiała. Po kliknięciu w ten napis pojawiał się komunikat, że strona jest w budowie. Aż do teraz. Od kilku dni bowiem w moim sklepie można już robić zakupy. Zapraszam. Sklep już działa.

Co można kupić w Prostym domku?

Do dzisiaj w sklepie umieściłam dopiero około 10 produktów. Kolejne będą pojawiać się systematycznie w nadchodzącym czasie.

Niby to mało, ale i tak za dużo, by opisać je tu wszystkie. Zresztą od tego jest sklep, gdzie można sobie o nich poczytać i dowiedzieć się więcej.

Na chwilę dzisiejszą chyba najbardziej mogłyby się obłowić osoby mające w domu kominek bądź palące zimą w piecu. Bo produktem, którego mam pod dostatek w dobrej cenie i na który jest teraz spore zapotrzebowanie jest podpałka właśnie. Niezawodna w okresie nie tylko letnim przy rozpalaniu grilla, ale również i zimowym do kominka i pieca.

Klienci kupujący na Allegro robią jej sobie całe zapasy, kupując po 20 i więcej opakowań przy jednych zakupach. Teraz po podpałkę zapraszam również do sklepu Prosty domek.

Pozostałe produkty też są mniej lub bardziej związane z funkcjonowaniem domu albo z ogrodem. Zazwyczaj nie są widoczne, nie pełnią bowiem funkcji dekoracyjnej, niemniej jednak są potrzebne.

W sklepie znajdziecie więc na przykład pałeczki nawozowe do kwiatów doniczkowych (to dom), nawozy do trawnika czy węże ogrodowe (to ogród).

Co wyróżnia sklep Prosty domek na tle innych?

Chciałabym, żeby sklep wyróżniał się na tle innych, żeby miał swój charakter. A co ma go wyróżniać?

  • PRODUKTY DO DOMU I OGRODU będą tak dobrane, żeby można było tu kupić to, co zazwyczaj do domu kupujemy, czego zapasy musimy na przykład uzupełnić.

Ostatecznie chcę, żeby w Prostym domku można było kupić produkty do domu i ogrodu, których używamy, które nam się przydają, niektóre są wręcz niezbędne a jednocześnie nie pojawiają się w domu czy ogrodzie na pierwszym planie. Często z kupowaniem takich produktów jest nam nie po drodze. Nawet robiąc zakupy online. Sklepów, które oferują jednocześnie tabletki do szamba, preparat na mrówki i płyn do mycia naczyń nie ma wiele. A przecież wszystko to potrzebujemy do domu albo ogrodu i często musimy kupić wszystkie te rzeczy jednocześnie. I o to chodzi, by móc to zrobić w jednym miejscu.

  • TYLKO SPRAWDZONE PRZEZE MNIE PRODUKTY

Zdarzyło mi się nie raz, że zakupiłam jakiś produkt, szczególnie właśnie online bazując tylko na zdjęciu i krótkim opisie a po otwarciu paczki doznałam rozczarowania, bo towar ten był co tu dużo mówić tandetny. Czułam się trochę oszukana, bo oferta pokazywała co innego. W moim sklepie zamierzam sprzedawać tylko produkty, które poznałam, sama używam albo jeśli nie potrzebuję używać to uważam, że są jakościowo / cenowo w porządku i mogę je polecić.

Możecie dzielić się ze mną informacjami, co często chcecie kupić w tym samym czasie, ale musicie biegać po różnych sklepach, również online bo produktów tych nie ma w jednym miejscu. Wszystkie podpowiedzi są mile widziane.

A teraz kończę już. Jest piątek. Czas zacząć weekend. Miłego odpoczynku w sobotę i niedzielę.

Dodaj komentarz