Sadzimy czosnek jary. Buty ogrodowe doskonałe.

Sadzimy czosnek jary. Buty ogrodowe doskonałe.

Z początkiem marca… udało się i czosnek jary jest już w ziemi. Pozostaje tylko czekać na to, co z tego będzie. Dodatkowo mam już swoje doskonałe buty ogrodowe.

W internecie jest mnóstwo artykułów mówiących o sadzeniu czosnku – i tego wiosennego o nazwie czosnek jary i tego zimowego. Ja w wielkim skrócie napiszę Wam, że trzeba ten czosnek jary wsadzić do ziemi wiosną, najpóźniej z początkiem kwietnia. Ponoć jeśli zrobimy to za późno, czosnek nie urośnie nam duży. Czyli wychodzi na to, że najlepszym czasem jest marzec. Warto też uwzględnić zmieniający się klimat. W tym roku zimy prawie że nie było. A końcówka lutego i początek marca są u nas bardzo ciepłe. Nie zwlekaliśmy więc już dłużej. Ziemia jest jak na moje oko teraz rewelacyjna, wilgotna, ale nie za bardzo. Temperatury dopisują. Trzymajcie kciuki!

W tym roku będę działać w ogrodzie w mega fajnych i tylko do tego przeznaczonych butach. Znalazłam fajne buty do ogrodu polskiej marki i oprócz tego, że sama wzięłam sobie jedną parę to wprowadziłam je również do sklepu Prosty domek. Są to buty unisex, zarówno dla pań jak i dla panów.

A dlaczego są takie doskonałe?

  • nie śmierdzą chemicznie. To było dla mnie mega ważne, bo przecież często będę te buty zakładać na gołą stopę
  • są lekkie
  • są wygodne

Więcej oczekiwań co do butów, które będę zakładać do prac na ogrodzie nie miałam.

I ja o tym wszystkim również mam dla Was film, na który serdecznie zapraszam.

PS. Będzie mi bardzo miło, jeśli po obejrzeniu tego filmu zostawisz pod filmem kciuka w górę. A może masz ochotę zostać moim subskrybentem? Nic prostszego – wystarczy nacisnąć czerwony przycisk SUBSKRYBUJ. To nie ukrywam, pomoże mi zwiększyć zasięgi i dotrzeć do większej ilości osób.

Dodaj komentarz