Ogródek warzywny 2020! Jakie warzywa będę mieć w ogrodzie?

Ogródek warzywny 2020! Jakie warzywa będę mieć w ogrodzie?

Chociaż mamy luty, to ja już robię plany co do mojego ogródka warzywnego.
Bo słuchajcie, ja już na 99,9% wiem, jak mój ogródek warzywny 2020 będzie wyglądał i jakie warzywa się w tym ogrodzie znajdą. Wiem też, z czego zrezygnujemy.

Tak mi brakuje świeżej sałaty, szczypioru, bazylii i cukinii zerwanych z mojego ogrodu, że nie macie pojęcia…. Tylko zdjęcia przypominają mi, jak smacznie jadłam w zeszłe lato. Wszystko to mogłam sobie zerwać w moim ogródku. Oczywiście teraz też wszystko to można kupić cały czas w sklepie, ale to zupełnie nie jest to samo, prawda?

Plany mam piękne. Oprócz tego, że gdy zamknę oczy to widzę te wszystkie warzywka, jak one sobie pięknie rosną, to dodatkowo spokoju w mojej wizji nie zakłóca żaden kret, ślimak, mrówka. Mam nadzieję, że tak się stanie 🙂

O tym, jakie warzywa będziemy mieć w tym roku postanowiłam opowiedzieć Wam w filmie. Zapraszam do mnie na kanał Prosty domek Będzie mi bardzo miło, jeśli do mnie zajrzycie i jeszcze milej, jeśli zostawicie jakiś ślad po sobie zostawiając komentarz.

Koniecznie dajcie też znać, czy Wy też macie swoje ogródki warzywne, czy może raczej w ogóle Was nie ciągnie do pielenia i doglądania warzywek. Za to lubicie o tym wszystkim tylko poczytać u kogoś, bo może kiedyś ….kto to wie…

A jeśli ogród warzywny to zdecydowanie Wasz świat, to co w nim macie?

PS. Tutaj znajdziecie moje inne wpisy z moich działań na ogrodzie:

Zakładanie ogródka warzywnego od podstaw

Nasz ogródek warzywny, działamy!

Dodaj komentarz