Kraina kosmetyków naturalnych

Kraina kosmetyków naturalnych

Kosmetyki naturalne są u mnie dobre kilka lat. Do tej pory kupowałam je w Niemczech. Mieszkałam w Berlinie i powiem szczerze, że nawet nie musiałam korzystać z zakupów przez internet, bo praktyczniej było mi pójść do sklepu.

Miałam swoje ulubione kosmetyki naturalne w Berlinie, które służyły mi, mojej skórze. Lubiłam je. Porobiłam więc niewielkie zapasy na powrót do Polski. Zapasy jednak się skończyły, do wyjazdu do Berlina w ramach odwiedzin było sporo czasu, więc nie było innego wyjścia, jak rozejrzeć się za kosmetykami w Polsce.

I tak trafiłam na Ekopolkę.

To drogeria internetowa z kosmetykami naturalnymi wielu polskich producentów.

Lubię takie proste rozwiązania.

Na dzień dzisiejszy na stronie Ekopolki znajdziemy produkty około 25 polskich firm. To fajna opcja, gdy ma się swoje ulubione kosmetyki od różnych producentów.

Znajdziemy produkty do:

  • twarzy
  • ciała
  • włosów

Ekopolka to miejsce, gdzie chętnie robię zakupy odkąd mieszkam w Polsce, gdy skończą mi się kosmetyki. Mogę dostać tam wszystko, czego akurat potrzebuję.

Strona oferuje program lojalnościowy, z którego jeszcze nie skorzystałam, ale pewnie wkrótce to zrobię, ponieważ za zgromadzone punkty można dostać kosmetyki. A przecież kupuję kosmetyki tak czy owak.

Ekopolka to również blog, gdzie można znaleźć moim zdaniem wartościowe informacje o kosmetykach czy o pielęgnacji skóry.

Znacie Ekopolkę? Może tylko ja jestem jak to się potocznie mówi „daleko w lesie” z tego względu, że nie robiłam do tej pory zakupów w Polsce i dopiero teraz odkrywam takie miejsca?

Jeśli nie znacie jeszcze Ekopolki, zajrzyjcie tam koniecznie i dajcie znać, co sądzicie o tym miejscu. Jestem ciekawa czy Wam się ono spodoba. Może znacie inne podobne miejsca, które możecie polecić?

Dodaj komentarz