Drewniana wędzarnia ogrodowa

Drewniana wędzarnia ogrodowa

Wędzone udko kurczaka – od tego się wszystko zaczęło. Nie od kiełbasy, szyneczki czy polędwiczki, chociaż to też same pyszności- ale od udka właśnie. Takie udko kupiłam kiedyś „wędzone”, no … powiedzmy, że „wędzone” w Lidlu. I było pyszne! Niestety długa lista składników dodatkowych, które niekoniecznie chciałabym razem z takim udkiem zjeść skutecznie zniechęciła mnie do ponownego zakupu takiego udka. Od tego czasu marzyło mi się udko uwędzone w domowej drewnianej wędzarni ogrodowej.

I tak się jakoś złożyło, że mój tata temat podchwycił. Chyba w jednej z rozmów takich przy obiedzie powiedziałam, jakie to wędzone udka są pyszne, tylko co to ich nie kupuję ze względu na ulepszacze, które tam producent dokłada. I co Wam więcej będę opowiadać… Temat wędzenia w domu był kiedyś u mojego taty na tak zwanej „tapecie”, ale wędzenie czy ewentualnie zakup wędzarni do domu – to wszystko nie doszło do skutku. Tym razem jednak stało się inaczej. Mój tata zakupił wędzarnię z polecenia. Tym, którzy właśnie zastanawiają się, jaką wędzarnię wybrać i nie wydać przy tym majątku chcę i mogę ją polecić. Niech wieść o dobrym produkcie się niesie 🙂

Oto ona, dostojna, szczupła, przyjeżdża do nas w zasadzie cała złożona domowa wędzarnia ogrodowa:

Na zdjęciu brakuje paleniska z grubej blachy piecowej, które można od wędzarni łatwo odłączyć i przechowywać osobno

Zajrzyjmy do środka:

Na pierwsze wędzenie poszły kiełbaski 🙂 bo łatwo i szybko. A ja już jadę do taty po wędzone udka 🙂

Najważniejsze dla konsumenta, czyli dla nas jest to, że:

  • wędzarnia przyjeżdża w prawie całości złożona, naszym zadaniem jest tylko postawić elementy tak, żeby stworzyły tę piękną całość
  • ma prostą obsługę
  • dołączone są haki do powieszenia wędzonek
  • chwila moment i już można samemu wędzić
  • w zestawie dostajemy książkę o wędzeniu z przepisami
  • przyprawy
  • termometr

Jak zawsze liczy się jakość

Polecam tę wędzarnię każdemu, kto rozgląda się za jakąś domową wędzarnią ogrodową i zastanawia się czy to dobry wybór.

Jeśli chcecie być pewni, że produkt a w szczególności jego wykonanie Was nie rozczaruje, zajrzyjcie do tego sprzedawcy. Mój tata kupował właśnie tam. Widziałam na Allegro producentów podobnych wędzarni, jednak mających negatywne komentarze, że deski krzywe, że źle skręcone, że blacha słabej jakości itd. Takich rozczarowań nikomu nie życzę, stąd polecam Wam miejsce, gdzie wędzarnię kupił mój tata, gdzie producent ma dobre opinie od kupujących i gdzie my również jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.

Super, że można w dzisiejszych czasach kupić solidną wędzarnię, która posłuży lata a do tego tak pięknie się prezentuje. Estetyka też jest ważna!

Od teraz wędzone udka mam na wyciągnięcie ręki! Czyż to nie jest szczęście? Mniam!

Jeśli chcecie więcej szczegółów na temat tego produktu to odsyłam Was do strony z informacjami od producenta.

Dodaj komentarz