Bluzki na lato mierzę z Bon Prix. Czy znalazłam coś dla siebie?

Bluzki na lato mierzę z Bon Prix. Czy znalazłam coś dla siebie?

Wiem, wiem … mamy jeszcze luty. Do lata daleko, ale czy na pewno? Pogoda znowu może sprawić nam niespodziankę i ciepło może być już w kwietniu.

A że zrobiłam przegląd ubrań na lato i posprawdzałam, jakie mam braki w szafie to zrobiłam małe zamówienie w Bon Prix. Swetry z Bon Prix mam już dwa i jestem z nich bardzo zadowolona. Kiedyś nawet pisałam o nich na blogu we wpisie Jak dochodziłam do swojego stylu. Teraz zamówiłam 4 bluzki na lato a więc z krótkim rękawem i jedną z długim do noszenia już na teraz.

Nie trzymam Was dłużej w niepewności i już pokazuję co zamówiłam.

Zacznijmy więc od shirtu z długim rękawem (1). Chciałam mieć coś jeszcze na teraz i wybrałam ładny miętowy kolor. Shirt okazał się być całkiem w porządku. Mamy tu 100% bawełny. Jeśli chcecie się mu przyjrzeć bliżej, czyli poznać na przykład cenę to zajrzyjcie tu Shirt w kolorze miętowym

Śliczna bluzka (2) z drobnym wzorem urzekła mnie. Ja jej wprawdzie nie zatrzymam bo finalnie jednak wycięcie w łódkę okazało się nie być moją bajką ale może Wam się podoba takie rozwiązanie?

Kolejna bluzka (3) spodobała mi się najbardziej, bo założywszy ją człowiek ma wrażenie, że jakby nic nie ma na sobie. A o to chyba latem chodzi, prawda? By ubrania nie krępowały, żeby było wygodnie i luźno. Ta bluzka jest jeszcze w wersji białej z niebieskimi wzorami. Poważnie się zastanawiam czy nie dokupić jej sobie.

Kolejne bluzeczki (4) (5) również okazały się być bardzo ładne, ale ostatecznie myśląc zdrowo – rozsądkowo i znając siebie najbardziej to je odesłałam. Dlaczego? Obie mają na dole gumkę ….. a ja nie lubię po prostu takich wykończeń. Musiałam się z nimi rozstać i żałuję, że nie ma ich w wersji bez gumki na dole.

Podaję Wam link do wszystkich bluzek z krótkim rękawem z Bon Prix.

W kolejnym zamówieniu z Bon Prix myślę, że przyjdą do mnie koszule w kratę, które przykuły moją uwagę i może jeszcze jakiś sweter rozpinany. To do noszenia już na teraz. A bluzki na krótki rękaw spróbuję zamówić również jeszcze raz. Tym razem takie bez gumek w pasie….

A jeśli interesuje Was jak te bluzki wyglądały na mnie, to przecież ja je wszystkie przymierzyłam i nawet nagrałam o tym film 🙂 Wchodźcie więc na mój kanał You Tube, lajkujcie, subskrybujcie i wpadajcie znowu, kiedy tylko macie ochotę i czas. I dajcie koniecznie znać, czy zamawiacie czasem coś na Bon Prix?

Dodaj komentarz